paşa yaşam merkezi masaüstü reklam sağ taraf 1

Güncel

Başiskele Meclisin de 13 MADDE GÖRÜŞÜLDÜ

Başiskele Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

8 Mayıs 2022 Saat: 01:10
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 67 kez okunmuştur

Başiskele Meclisin de 13 MADDE GÖRÜŞÜLDÜ
Başiskele Meclisin de 13 MADDE GÖRÜŞÜLDÜ

Başiskele Belediyesi 2022 yılı Mayıs ayı 5. Olağan Meclis Toplantısı 5 Mayıs Salı günü meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Başiskele Belediyesi Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün başkanlığında toplanan belediye meclisi, açılış ve yoklama ile başladı. Başiskele Belediyesi’nin bir önceki birleşime ait üyelere dağıtılan Karar Tutanağı oylanarak kabul edildi.

13 MADDE GÖRÜŞÜLDÜ

Başiskele Belediyesi Mayıs ayı 5. Olağan Meclis Toplantısı’nda 13 madde görüşüldü. Gündemin 1, 2, ve 3. maddelerinde imar planı değişikliğini içeren İmar Komisyonu Raporu oy çokluğuyla kabul edilirken, gündemin 4. Maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemin 3. maddesinde işyerlerinde Türkçe isim ve karakter kullanılması ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporu oy birliğiyle kabul edildi. Gündemin 4. Ve 5. maddelerinde yer alan uygulama imar planı değişikliği yapılması ile ilgili teklif yazılarının ilgili komisyona havalesi oy birliğiyle kabul edildi.

EK BÜTÇE KABUL EDİLDİ

Gündemin 5, 6, 7 ve 9. Maddelerini içeren Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu oy birliğiyle kabul edilirken, Taşınmaz Satışını içeren 8. ve Ek Bütçeyi içeren 10. Maddeler oy çokluğuyla karara bağlandı.  

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün 28.04.2022 tarihli ve 21061 sayılı, Dolu Kadro Derece Değişikliği yapılması ile ilgili teklif yazısını içeren 12. madde meclis üyelerinin oy birliğiyle kabul edilirken, Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 2021 Yılı Kesin Hesabı ile ilgili teklif yazısının Plan ve Bütçe Komisyonu’na havalesi oy birliğiyle kabul edildi.

Başiskele Belediye Meclisi, 2021 Yılı Kesin Hesabı’nı karara bağlamak için 11 Mayıs Çarşamba günü saat 11:00’de 2. Birleşimini gerçekleştirecek

2022 yılı Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ise 7 Haziran Salı günü saat 15:00’te yapılması oy birliğiyle kabul edildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kanal 41 Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑