Dilovası Belediyesi ilan haber içi

Eğitim

GÖLCÜK BELEDİYESİ´NDEN EĞİTİME TAM DESTEK

Toplantı da tek tek okul müdürleri söz alırken, okullarının fiziki durumlarıyla ilgili bilgi verdiler.

11 Temmuz 2021 Saat: 17:04
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 78 kez okunmuştur

GÖLCÜK BELEDİYESİ´NDEN EĞİTİME TAM DESTEK
GÖLCÜK BELEDİYESİ´NDEN EĞİTİME TAM DESTEK

Gölcük Belediyesi ev sahipliğinde, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılının tamamlanması sonrasında, okulların ihtiyaçlarını görüşmek üzere, Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert ve okul müdürlerinin katılımıyla, okulların ihtiyaçlarını görüşmek üzere bir toplantı yapıldı.

BAŞKAN SEZER’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Toplantı da tek tek okul müdürleri söz alırken, okullarının fiziki durumlarıyla ilgili bilgi verdiler. Eğitime verdiği desteklerden dolayı okul müdürleri, Başkan Sezer’e ve Milletvekili Yılmaz’a teşekkürlerini ilettiler. Yapılması gerekenlerle ilgili de Başkan Sezer gerekli notlarını alarak, gereğinin en kısa sürede yapılacağını belirtti. İlk söz alan Başkan Seymen, okul müdürlerine ve öğretmenlere zorlu süreçte yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

EĞİTİME DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başkan Sezer ise yaptığı konuşmada: “Gölcük Belediyesi’nin ev sahipliğinde, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılının tamamlanması sonrasında, okulların ihtiyaçlarını görüşmek üzere, Kocaeli Milletvekilimiz Sayın Mehmet Akif Yılmaz, İlçe Başkanımız Sayın Çetin Seymen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Caferi Tayyar Mert'in katılımıyla kıymetli okul müdürlerimiz ile bir araya geldik. Okul Müdürlerimizin nezdinde, özverili çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiamıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Gölcük Belediyesi olarak dün olduğu gibi gelecekte de geleceğimizin teminatı çocuklarımız için eğitime destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

GÖLCÜK’TE UYUMLU BİR YAPI VAR

Gölcük’ün eğitimde öncü bir kent olduğunu belirten Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz yaptığı konuşmada: “Pandemi süresince fedakârca çalışan eğitimcilerimize okul müdürlerimiz nezdinde şükranlarımı iletiyorum. Gölcük’te uyumlu bir yapı var. Bu da başarıyı getiriyor, Gölcük Belediyesi’nin eğitime verdiği desteklerden dolayı da Başkanımız Ali Yıldırım Sezer’e teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Biz her zaman sizlerin yanındayız” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kanal41 Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑