Dilovası Belediyesi ilan haber içi

Siyaset

MHP KOCAELİ İL BAŞKANI AYDIN ÜNLÜ "Z" KUŞAĞIYLA BİR ARAYA GELDİ

MHP Kocaeli İl Teşkilatı bugün Z kuşağıyla kahvaltıda bir araya geldi.

3 Temmuz 2021 Saat: 18:57
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 86 kez okunmuştur

MHP KOCAELİ İL BAŞKANI AYDIN ÜNLÜ Z KUŞAĞIYLA BİR ARAYA GELDİ
MHP KOCAELİ İL BAŞKANI AYDIN ÜNLÜ "Z" KUŞAĞIYLA BİR ARAYA GELDİ

 Milliyetçi Hareket Partisi Sosyal Medya Platformu duyurusu yapan İl Başkanı Aydın Ünlü aynı zamanda Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin sınavsız üniversite çıkışı hakkında, “Önümüzdeki süreçte liderim ne dediyse bu ülkede olur, Türk gençliği artık bir sınavsız bir üniversite hayatına başlayacak” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı İzmit’te bulunan Tramvay Kafe’de Z kuşağıyla kahvaltıda bir araya geldi. 25 gencin katıldığı programda yeni kurulan Milliyetçi Hareket Partisi Sosyal Medya Platformu duyurulurken aynı zamanda MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin sınavsız üniversite ile ilgili sözleri okundu ve bununla ilgili broşür dağıtımı gerçekleştirildi. Programa İl Başkanı Aydın Ünlü, il yönetim kurulu üyeleri ve gençler katılım gösterdi.

“500 PUAN ALAN ÇOK DEĞERLİ GENÇ Mİ?”

Sözlerine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sınavsız üniversite talebiyle yaptığı açıklamayı okuyarak başlayan İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugün MHP Kocaeli İl Teşkilatı’nın sosyal medya platformunda görev alan genç arkadaşlarımızla bir kahvaltı toplantısı yaptık. Milliyetçi Hareket Partisi kurumsal bir siyasi parti. Milliyetçi Hareket Partisi’ni önemseyeni partinin de önemsediğini göreceksiniz. Geçtiğimiz hafta liderim Devlet Bahçeli’nin sınavsız üniversite ile ilgili bir çıkışı oldu. Liderim Devlet Bahçeli’nin Türkiye’nin gündemine aldığı sınavsız üniversite. 200 puan alan genç ile 500 puan alan gençlerimizin değerini bilen insanlarız. 200 puan alan genç değersiz, 500 puan alan genç çok değerli bir genç mi?” dedi.

“SINAVSIZ BİR ÜNİVERSİYE HAYATI”

“Önümüzdeki süreçte liderim ne dediyse bu ülkede olur, Türk gençliği artık bir sınavsız bir üniversite hayatına başlayacak” diyen Ünlü, “Gençlerimizin karakterini sınavda aldığı puana göre değerlendiremeyiz. Sınav stresinin ortadan kalkması, ailelerin koşturması gibi konuların artık ortadan kalktığı, kendi karakter ve değerlendirmesiyle herkesin üniversiteye yerleştirildiği bir sistem Milliyetçi Hareket Partisi’nin değerlendirdiği bir sistemdir. Önümüzdeki süreçte liderim ne dediyse bu ülkede olur, Türk gençliği artık bir sınavsız bir üniversite hayatına başlayacak. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi olarak broşürleri tüm Kocaeli’deki gençlerimize dağıtıyoruz. Gündemde tutmaya çalışacağız. Gençlerimizden de bizi takip etmelerini, Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’yi takip etmelerini önemle rica ediyoruz. Bu minvalde Milliyetçi Hareket Partisi Sosyal Medya Platformu olarak kurduğumuz gruplarda yaptığınız faaliyetler bizim için anlam ifade ediyor” şeklinde konuştu.

“SİZLERDEN DEATEK BEKLİYORUZ”

Sosyal medya platformu hakkında da konuşan Ünlü, “Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’nin konuşmalarını, genel başkan yardımcılarımızın yaptığı konuşmaları canlı yayınları dinlemeniz gereken şeyleri sosyal medya platformu olarak size gönderdiğimizde MHP’yi sosyal medyadan takip ederek, arkadaşlarınıza da takip ettirerek bu çalışmaya destek vermeniz bizim için önem ifade ediyor. Türkiye’de yüzde 96 sosyal medya kullanımı var. Hayat sosyal medyada değil ancak vazgeçilmezimiz de değil. MHP olarak genç, dinamik, tecrübeli bir ekiple sosyal medyada sizin bize verdiğiniz destekle daha güçlü olmak, bilgilerimizi, hedeflerimizi iletmek istediğimiz konuları sizlerin aracılığıyla her yere ulaştırmak için sizden destek bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kanal41 Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑